Rady a cestovní pojištění:

Příklady typů pojištění

 

Celoroční pojištění

Produkt je určen pro ty, kdo cestují častěji, a to jak na soukromé, tak i pracovní cesty. Tento typ nabízí nejširší pojistnou ochranu na trhu

Nezapomeňte, že kdykoliv během trvání pojištění můžete rozšířit své pojištění o řadu připojištění, změnit variantu pojištění nebo přejít z varianty korporátní na privátní.

V případě dotazů či změn neváhejte kontaktovat dané zákaznické centrum.

 

Krátkodobé pojištění

Tento produkt je určen pro všechny, kdo cestují na dovolenou nebo na pracovní cestu v maxilmální délce cca90 dnů a neplánují během roku více cest.

Jeho rozsah a struktura je obdobná jako u pojištění celoročního, to znamená, že k základnímu

pojištění lze sjednat podle charakteru konkrétní cesty celou řadu připojištění.

 

Dlouhodobé pojištění

Je určeno zejména zaměstnancům, kteří jsou vysláni na dlouhodobou pracovní cestu do zahraničí, je však vhodné i pro studijní či au-pair pobyty. Délka jedné cesty je variabilní. Pojištění většinou obsahuje asistenční služby, pojištění léčebných výloh, úrazu, osobních věcí a odpovědnosti za škodu.

Pro bližší informace kontaktujte vždy zákaznické centrum.

 

Korporátní pojištění

Produkt je určen pro podniky a další instituce a poskytuje komplexní pojistnou ochranu

zaměstnanců na pracovních cestách. Tento velice variabilní produkt umožňuje zvolit rozsah

pojistné ochrany podle konkrétních potřeb osob vysílaných na pracovní cesty. Možná je varianta i s nahlašováním jednotlivých cest a pravidelným vyúčtováním pojistného, nebo administrativně nenáročný bezohláškový způsob s jednorázovým pojistným.

   Na kalkulačka.eu můžete najít nízké ceny z oblasti financí a pojištění online.    

Další druhy pojištění, které souvisí s cestovním pojištěním a na které se můžete informovat online jsou:  Úrazové pojištění zejména pro sportovce, zaměstnance a děti, Životní pojištění pro ty na kterých je rodina závislá. Pojištění odpovědnosti za škodu v běžném životě (pojistka na blbost), zejména pokud jste nešikovní.